Ons team Een jong en dynamisch team van professionals

Robert Boer

Assurantie- & Ondernemersadviseur
LinkedIn
boer@toornenboer.nl

Zoë van Balen

Adviseur RegioBank & Vastgoed
LinkedIn
zoe@toornenboer.nl

Jeffrey Toorn

Hypotheek-, Belasting- & Vermogensadviseur
LinkedIn
toorn@toornenboer.nl

Tom de Jonge

Makelaar
LinkedIn
tom@toornenboer.nl

Corrie Huisman

Senior Hypotheekbemiddelaar
LinkedIn
corrie@toornenboer.nl

Nick Oosterhuis

Administrateur
LinkedIn
nick@toornenboer.nl

Leonie Wiekel

Adviseur RegioBank & Assurantiën
LinkedIn
leonie@toornenboer.nl

Ben Rademaker

Hypothecair Planner
LinkedIn
ben@toornenboer.nl

Ester Wortmann

Hypotheek- & kredietadviseur
LinkedIn
ester@toornenboer.nl

Natasja van de Pol

Front office medewerker
LinkedIn
natasja@toornenboer.nl